Devinimsel Fuarlar
  • Genius Fuar Hakkında
  • Tecrübemiz
  • Vizyon ve Misyonumuz
Genius Fuar Hakkında

Fuar konseptlerinde yeni bir boyut

Fuarcılık sektörü, organizasyon işinin yanında çalışanlara pek çok fikri ve etkileşim ortamlarını tasarlamanın sorumluluğunu da beraberinde getiriyor.  Bu alanda en iyilerden olmak için doğru adımları atmak ve kaliteli, profesyonel hizmet almak isteyenlerin öncelikli tercihi olmak için 2019 yılında faaliyete geçtik.

“Değer bırakma” hedefinde olan bizler “Bir şeyler yapmalı, farkındalık oluşturmalı ve güzel işler yapmalıyız ” diyerek tek bir noktada buluştuk ve ekibimizi oluşturduk. Ekip olarak ekoloji, doğa ve çevreye daha duyarlı teknolojilerin fark edilmesi gerektiği bilincindeyiz.

Her alanda olduğu gibi fuarcılık alanında da yenilikçi bir dönüşümün zorunluluk olduğu görüşündeyiz. Klasik fuar algısı ile düzenlenenlerin bu ekosisteme sağladığı katkı ile yetinecek değiliz. Çevresel ve ülkesel boyutları da bizler için önemli.

Karmaşık çalışmaları en pratik çözümler ile başarıya ulaştırmak bizim işimiz.

Tecrübemiz

Ekibimiz, aynı faaliyet alanında çalışan şirketlerde uzun dönemli çalışmalarda bulunmuş ve benzer projelerde başarılar göstermiştir. Ve şimdi aynı çatı altında yurt içi olduğu kadar yurt dışı işler, bağlantı ve ilişkilerde de Global bakış açısına sahip, yerel ve uluslararası pazarlara hakim, güçlü işbirlikleri ve çalışmalara devam etmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Her alanda olduğu gibi alanında da yenilikçi bir dönüşümün zorunluluk olduğu görüşündeyiz. Klasik fuar algısı ile düzenlenenlerin bu ekosisteme sağladığı katkı ile yetinecek değiliz. Çevresel ve ülkesel boyutları da bizler için önemli.

Karmaşık çalışmaları en pratik çözümler ile başarıya ulaştırmak bizler için önemli.

İlerlemek, gelişmek ve geliştirmek misyonumuz. Daima gelişip hizmet ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaç edindik. Genius Steps Fuarcılık olarak; gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle bir marka olmaya devam edeceğiz.

ETKİNLİK VE FUARLARIMIZ

Düzenlenen Etkinliklerimiz

Elektrikli Sürüş Haftası

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ HAFTASI
20 – 21 Nisan 2019

Elektrikli Sürüş Haftası; Hibrid, plug-in hibrid ve elektrikli otomobillerin tanıtıldığı, faydalarının anlatıldığı ve kullanıldığı,tüketici odaklı bir hafta sonu, açık hava etkinliğidir.

Bu sene 20-21 Nisan tarihleri arasında Kemer Country – Orman Evi’nde gerçekleştirildi.

Keşfedin

Düzenlenecek Etkinliklerimiz

Etkinliklerimiz yaklaşan tarihlere göre sıralanmıştır

Zirve

2020

Elektrikli Araçlar (EV) Teknolojileri ve Ekosistemleri Zirve ve Fuarı

Uluslararası Yeşil Teknoloji, Çevre Dostu Ürünlerle Teknoloji Hizmetleri, EV Teknolojileri, EV Ekosistemi, Yenilenebilir Enerji, Ekolojik Araçlar Zirvesi ve Fuarı

Keşfedin

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!